KONTAKT

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej o „Fiberistic”, zapraszamy do kontaktu! Po prostu zadzwoń do nas lub wyślij nam wiadomość email na podany niżej adres, a z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

INFOLINIA: +48 530 730 994
E-MAIL: kontakt@fiberistic.pl

Zadbaj o siebie i

OPINIE

  • Podwyższony cukier, cholesterol, a także uczucie ogólnego zmęczenia i ciężkości tworzyły mi od dawna. Wszystko tłumaczyłam intensywnym trybem życia i pracą, i w zasadzie pogodziłam się z faktem, że to cena, jaką przyjdzie mi płacić za pełen wyzwań tryb życia. Dzięki wprowadzeniu „Fiberistic” do mojej diety udało mi się nie tylko zadbać o swoje zdrowie, ale również pozbyć zbędnych kilogramów!

    Magda Mróz
  • Wiem od mojego lekarza, że w dojrzałym wieku profilaktyka jest niezwykle istotna – dlatego wzbogaciłam moją dietę w Fiberistic i jestem z niego w pełni zadowolona.

    Maria z Zamościa
  • Od kilku lat obserwuję sukcesywnie zwiększającą się świadomość zdrowych nawyków żywieniowych wśród moich Klientów – najchętniej kupująoni nie tylko produkty smaczne, ale także zdrowe i kompleksowo wpływające na ich kondycję psychofizyczną. Nie dziwi mnie więc to, że coraz częściej pytają o dobre źródło błonnika rozpuszczalnego w wodzie, a ja z czystym sercem mogę polecić im Fiberistic.

    Alina z Warszawy