WZBOGAĆ DIETĘ I ZDOBĄDŹ PERFEKCYJNĄ FIGURĘ!

Wciąż starasz się zrzucić zbędne kilogramy i znaleźć „dietę idealną”? Od teraz w walce z nadwagą masz nowego sojusznika.

„Fiberistic” to 100 % pektyn, czyli błonnika pokarmowego w jego najdoskonalszej, płynnej formie. To również Twój najlepszy przyjaciel w walce o smukłą sylwetkę i zdrowie.

Dlaczego?

 • 100 ml błonnika rozpuszczalnego zawiera jedynie 31 kalorii i 0% tłuszczu!
 • błonnik rozpuszczalny nie jest wchłaniany przez układ pokarmowy, natomiast pęcznieje w nim a przez to zwiększa poczucie sytości, nawet po zjedzeniu niewielkiego posiłku;
 • „Fiberistic” sprawia, że węglowodany wchłaniane są wolniej i w mniejszej ilości;
 • błonnik rozpuszczalny reguluje poziom cukru we krwi oraz wchłanianie się tłuszczów; co pomaga rozprawić się z nadwagą;
 • „Fiberistic” normalizuje proces trawienia i oczyszcza organizm z toksyn i metali ciężkich;
 • błonnik rozpuszczalny świetnie wpływa na florę bakteryjną, która odpowiada za stan Twojego układu trawiennego.

Jeżeli jesteś na diecie, a więc kontrolujesz ilość spożywanych kalorii, „Fiberistic” będzie, jak znalazł, ponieważ, oprócz właściwości prozdrowotnych, ofiaruje Ci również poczucie sytości na dłużej, które zahamuje Twój apetyt.

Poprawa funkcjonowania lorem...
80%
Poprawa funkcjonowania lorem...
63%
Poprawa funkcjonowania lorem...
50%

Działanie „Fiberistic” sprzyjające zdrowemu gubieniu kilogramów zostało udowodnione!

odchudzanie

Za siłą „Fiberistic” stoją lata badań, które zaowocowały następującymi wnioskami, potwierdzonymi patentem:

 • pektyny pomagają zrzucić zbędne kilogramy;
 • ludzie, którzy spożywają minimum 5 g pektyn dziennie, odczuwają większe poczucie sytości po posiłku;
 • samo regularne spożywanie błonnika (rozpuszczalnego oraz nierozpuszczalnego) pomoże Ci stracić nawet do 9 kilogramów w przeciągu roku!

Teraz, aby czuć się zdrowo i świetnie wyglądać, nie potrzebujesz magicznej diety odchudzającej. Zadbaj o urozmaiconą dietę i koniecznie dodaj do niej „Fiberistic”, a przekonasz się jak zdrowo można zrzucić zbędne kilogramy.

Bibliografia:

1. Salwa et al. (1988). The role of pectin as a slimming agent. J. Clin. Biochem. Nutr., 4, 255-262.
2. Sanchez. (2008). Highly methoxylated pectin improves insulin resistance and other cardiometabolic risk factors in Zucker fatty rats. J. Agric. Food Chem., 56, 3574–3581
3. Ciurzyńska et al. (2016). Pectin – a Functional Component of Diet. International Journal of Research Studies in Science, Engineering and Technology, 3, 20-27.
4. Burton-Frreman B. (2000). Dietary Fiber and Energy Regulation. J. Nutr. 130: 272S–275S.
5. Lairon D. (1997). Soluble fibers and dietary lipids

Zadbaj o siebie i

OPINIE

 • Podwyższony cukier, cholesterol, a także uczucie ogólnego zmęczenia i ciężkości tworzyły mi od dawna. Wszystko tłumaczyłam intensywnym trybem życia i pracą, i w zasadzie pogodziłam się z faktem, że to cena, jaką przyjdzie mi płacić za pełen wyzwań tryb życia. Dzięki wprowadzeniu „Fiberistic” do mojej diety udało mi się nie tylko zadbać o swoje zdrowie, ale również pozbyć zbędnych kilogramów!

  Magda Mróz
 • Wiem od mojego lekarza, że w dojrzałym wieku profilaktyka jest niezwykle istotna – dlatego wzbogaciłam moją dietę w Fiberistic i jestem z niego w pełni zadowolona.

  Maria z Zamościa
 • Od kilku lat obserwuję sukcesywnie zwiększającą się świadomość zdrowych nawyków żywieniowych wśród moich Klientów – najchętniej kupująoni nie tylko produkty smaczne, ale także zdrowe i kompleksowo wpływające na ich kondycję psychofizyczną. Nie dziwi mnie więc to, że coraz częściej pytają o dobre źródło błonnika rozpuszczalnego w wodzie, a ja z czystym sercem mogę polecić im Fiberistic.

  Alina z Warszawy