UZUPEŁNIA DIETĘ

Zbilansowana dieta jest kluczem do zdrowia i urody. Dbając o odżywianie, trzeba wziąć pod uwagę nie tylko ilość spożywanych białek, tłuszczów, węglowodanów, ale także, a nawet przede wszystkim, ilość błonnika i płynów, których dostarczasz swojemu organizmowi. Błonnik pokarmowy ma zbawienne działanie na nasz organizm, mimo, że nie posiada wartości odżywczych, nie ulega trawieniu i wchłanianiu w przewodzie pokarmowym.

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) zaleca spożywanie 30-40 g błonnika dziennie. Tymczasem średnia zawartość błonnika w naszej diecie jest bardzo niska i nie przekracza 20 g dziennie!

Dieta jabłkowa? Czemu nie!

dieta

„Fiberistic” jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którym zależy na optymalizacji swojego jadłospisu. „Fiberistic” zawiera tylko naturalne substancje, czyli pektyny, które są rodzajem  błonnika rozpuszczalnego i mają świetny wpływ na nasz organizm.

Szukasz produktu bogatego w błonnik?

Źródłem błonnika pektynowego są przede wszystkim owoce i warzywa, a „Fiberistic” to 100% naturalnych, czystych pektyn, czyli wszystko to co najlepsze z jabłek. „Fiberistic” doskonale uzupełnia niedobory błonnika w diecie, ponieważ w 100 ml zawiera aż 4 g pektyn czyli błonnika rozpuszczalnego.

Poprawa funkcjonowania lorem...
80%
Poprawa funkcjonowania lorem...
63%
Poprawa funkcjonowania lorem...
50%

Jakie korzyści wypływają z obecności „Fiberistic” w codziennym menu?

 • Oczyszczenie organizmu z toksyn, a także z metali ciężkich oraz ze smogu. Dzięki temu czujesz się w pełni sił witalnych i chęci do działania; poprawia się również wygląd skóry, włosów i paznokci;
 • „Fiberistic” wspomaga układ trawienny. Poprawia pracę jelit, dzięki czemu zapobiega zaparciom, hemoroidom, stanom zapalnym jelit i biegunkom;
 • Obniżenie cholesterolu, dzięki czemu zmniejsza ryzyko miażdżycy, zawału czy innych chorób układu krążenia;
 • „Fiberistic” obniża poziom cukru we krwi, zapobiega cukrzycy, a także jest niezastąpionym sojusznikiem w walce o smukłą sylwetkę;
 • Korzystnie wpływa na florę bakteryjną organizmu;
 • „Fiberistic” zmniejsza ryzyko zachorowania na nowotwory.
Zadbaj o siebie i

OPINIE

 • Podwyższony cukier, cholesterol, a także uczucie ogólnego zmęczenia i ciężkości tworzyły mi od dawna. Wszystko tłumaczyłam intensywnym trybem życia i pracą, i w zasadzie pogodziłam się z faktem, że to cena, jaką przyjdzie mi płacić za pełen wyzwań tryb życia. Dzięki wprowadzeniu „Fiberistic” do mojej diety udało mi się nie tylko zadbać o swoje zdrowie, ale również pozbyć zbędnych kilogramów!

  Magda Mróz
 • Wiem od mojego lekarza, że w dojrzałym wieku profilaktyka jest niezwykle istotna – dlatego wzbogaciłam moją dietę w Fiberistic i jestem z niego w pełni zadowolona.

  Maria z Zamościa
 • Od kilku lat obserwuję sukcesywnie zwiększającą się świadomość zdrowych nawyków żywieniowych wśród moich Klientów – najchętniej kupująoni nie tylko produkty smaczne, ale także zdrowe i kompleksowo wpływające na ich kondycję psychofizyczną. Nie dziwi mnie więc to, że coraz częściej pytają o dobre źródło błonnika rozpuszczalnego w wodzie, a ja z czystym sercem mogę polecić im Fiberistic.

  Alina z Warszawy