PRZECIWDZIAŁA SKUTKOM SMOGU

Wciąż słyszysz alarmujące komunikaty w mediach, wielokrotnie przekroczone normy i czujesz powietrze, którym ciężko się oddycha? SMOG!!! Powiedz STOP – od teraz nie jesteś sam i możesz skutecznie przeciwdziałać skutkom zanieczyszczonego powietrza.

Fiberistic to naturalne, skoncentrowane źródło pektyn z jabłek, doskonale usuwające z Twojego organizmu najczęściej występujące w zanieczyszczonym powietrzu metale ciężkie: rtęć, kadm czy ołów.

 Jak pektyny z Fiberistic walczą ze smogiem, usuwając metale ciężkie z organizmu?

Pektyna przechodząc przez cały układ pokarmowy jest w 100% rozpuszczalna w wodzie a podczas kontaktu z nią tworzy żelową strukturę, która skutecznie osłania ściany jelit i posiada ogromne właściwości sorpcyjne. Dzieje się to za sprawą kwasu galakturonowego z którego zbudowane są pektyny.
Ta naturalna substancja, poprzez nierozpuszczalne i bardzo trwałe związki chelatowe, łączy się z jonami metalów ciężkich i usuwa je z organizmu. Toksyczne pyły smogu nie wnikają w głąb Twojego organizmu, nie przedostają się do krwiobiegu i nie niszczą Twojego zdrowia.

Dlaczego Fiberistic jest taki skuteczny?

Pektyny zawarte w Fiberistic posiadają ponad 50% reszt kwasu  galakturonowego. Tylko takie pektyny mają silne działanie oczyszczające i odtruwające Twój organizm, są aktywne, silne i świeże. Jest to możliwe dzięki rygorystycznej metodzie pozyskiwania pektyny i suszeniu jej w odpowiedniej temperaturze 30 stopni.

Badania naukowe potwierdzają, że oczyszczenie organizmu z toksycznych pyłów następuje w sposób całkowicie naturalny i bezpieczny. Pektyny zawarte w Fiberistic jako naturalny enterosorbent:

  •  nie podrażniają śluzówki przewodu pokarmowego,
  •  podsiadają ogromne właściwości sorpcyjne,
  •  stymulują wzrost bakterii prebiotycznych i zwiększają wchłanianie minerałów odżywczych wapnia, żelaza, magnezu.

Dlaczego warto przeciwdziałać?!

Toksyczne substancje z zanieczyszczonego powietrza docierają do Twojego organizmu każdego dnia i nie tylko poprzez układ oddechowy, ale także przez skórę, wodę czy jedzenie ( w którym zawarte są metale ciężkie). Wpływ smogu i zawartych w nim metali ciężkich można poczuć na sobie poprzez:
kłopoty z oddychaniem, bóle głowy, podrażnienie oczu, nosa. Ale to niejedyne sygnały, które dają znać, że organizm ma w sobie zbyt wiele substancji trujących. Dochodzi ciągłe zmęczenie, kłopoty z koncentracją, spadek odporności, pogorszenie kondycji włosów, skóry i paznokci.
Twój organizm wyposażony jest w naturalne systemy oczyszczania, które doskonale sprawdzają się wtedy, gdy zanieczyszczenie powietrza jest niewielkie. W sytuacjach zwiększonego zanieczyszczenia, nie jest zdolny do walki z niebezpiecznym przeciwnikiem. Dlatego uderz w SMOG i wzmocnij naturalne funkcje organizmu z Fiberistic.
Przeciwdziałaj negatywnym skutkom smogu i zmniejsz ryzyko zachorowania na nowotwory, chorób układu krążenia ( miażdżycy, nadciśnienia tętniczego, niewydolności serca, zawału) i nerwowego czy chorób układu oddechowego ( astmy, przewlekłej obturacyjnej choroby płuc, alergii, kataru, kaszlu, bólów gardła ).