OCZYSZCZA ORGANIZM

Pośród wielu swoich pro-zdrowotnych właściwości, płynne pektyny zawarte w „Fiberistic” posiadają niesamowite zdolności do naturalnej detoksykacji organizmu.

„Fiberistic” zawiera 100% dobroczynnych pektyn z jabłek. Jak powszechnie wiadomo, jabłka są źródłem błonnika rozpuszczalnego i mają właściwości oczyszczające organizm. Zdrową alternatywą dla bardzo popularnych i często skomplikowanych diet oczyszczających jest urozmaicenie swojego dnia porcjami „Fiberistic”.

Ta solidna dawka (tylko 100 ml napoju to 10 kg jabłek i aż 4 g czystego błonnika w postaci pektyn) naturalnego błonnika pokarmowego zapewni nam prawdziwy detoks organizmu. Błonnik „przepłukuje” nasz organizm od wewnątrz i oczyszcza z toksyn.

Jak oczyścić organizm z „Fiberistic”?

 • Błonnik pektynowy nie jest wchłaniany ani nawet trawiony w żołądku, przechodząc przez cały układ pokarmowy, rozpuszcza się w wodzie tworząc rodzaj galaretowatego żelu o dużej objętości. Ta objętość sprawia, że podczas pasażu jelitowego „Fiberistic” wspomaga oczyszczanie ścian jelita i usuwanie toksycznych produktów ubocznych pochodzących z przemiany materii;
 • Błonnik pektynowy przeciwdziała zaleganiu i fermentacji resztek pokarmowych w jelitach. To prawdziwy detoks organizmu, bo toksyny nie wchłaniają się do krwiobiegu, wątroba nie jest nimi obciążona a proces oczyszczania organizmu nie zostaje zaburzony;
 • Błonnik pektynowy wchłania i eliminuje kwasy żółciowe z jelit, co w konsekwencji obniża poziom cholesterolu we krwi.
 • Błonnik pektynowy poprawia perystaltykę jelit. Dzięki temu produkty uboczne wynikające z trawienia zostają szybciej wyeliminowane z organizmu. „Fiberistic” reguluje przemianę materii.

Fiberistic posiada również umiejętność oczyszczania organizmu ze smogu!

Pektyny zawarte w „Fiberistic” potrafią wiązać metale ciężkie, w tym rtęć, kadm czy ołów. To najczęściej występujące w powietrzu pierwiastki chemiczne, które po przekroczeniu pewnej normy, mogą powodować liczne problemy ze zdrowiem i osłabiają ogólną kondycję organizmu.

Pektyny zawarte w „Fiberistic” pomagają przeprowadzić detoks całego organizmu, wypłukując z niego jony metali ciężkich. Przedostając się do układu pokarmowego tworzą swoistą powłokę żelową, która ma ogromne właściwości sorpcyjne. Dzieje się to za sprawą kwasu poligakturonowgo, z którego zbudowane są pektyny. Dzięki temu toksyczne substancje nie przedostają do krwiobiegu, nie atakują naszego organizmu i nie niszczą naszego zdrowia.

Co więcej,pektyny uważa się nawet za związki pomocne w długotrwałej terapii zatruć ołowiem i rtęcią. Wykazano, że umożliwiają detoksykację organizmu wcześniej wystawionego na długotrwałe działanie ołowiu. Obecność pektyn w diecie może zapobiegać również wywoływanym przez ten pierwiastek mutacjom w komórkach wątroby.

Pektyny potrafią usuwać radionuklidy.

Dowiodły tego badania na osobach zamieszkujących tereny skażone wskutek awarii reaktora w Czarnobylu. Analiza materiału zgromadzonego przez lekarzy wskazuje, że pacjenci, którzy cierpieli z powodu awarii w Czarnobylu, po długotrwałym spożywaniu pektyny odnotowali wyraźną poprawę ogólnego stanu zdrowia, szczególnie układu nerwowego, sercowo-naczyniowego i układu pokarmowego.
Sięgnij więc po „Fiberistic” i korzystaj z mocy 100% naturalnych pektyn, szczególnie, jeżeli:

 • chcesz zadbać o swój organizm;
 • mieszkasz w dużym, zanieczyszczonym mieście;
 • w pracy masz styczność ze szkodliwymi substancjami;
 • palisz papierosy.
Zadbaj o siebie i

OPINIE

 • Podwyższony cukier, cholesterol, a także uczucie ogólnego zmęczenia i ciężkości tworzyły mi od dawna. Wszystko tłumaczyłam intensywnym trybem życia i pracą, i w zasadzie pogodziłam się z faktem, że to cena, jaką przyjdzie mi płacić za pełen wyzwań tryb życia. Dzięki wprowadzeniu „Fiberistic” do mojej diety udało mi się nie tylko zadbać o swoje zdrowie, ale również pozbyć zbędnych kilogramów!

  Magda Mróz
 • Wiem od mojego lekarza, że w dojrzałym wieku profilaktyka jest niezwykle istotna – dlatego wzbogaciłam moją dietę w Fiberistic i jestem z niego w pełni zadowolona.

  Maria z Zamościa
 • Od kilku lat obserwuję sukcesywnie zwiększającą się świadomość zdrowych nawyków żywieniowych wśród moich Klientów – najchętniej kupująoni nie tylko produkty smaczne, ale także zdrowe i kompleksowo wpływające na ich kondycję psychofizyczną. Nie dziwi mnie więc to, że coraz częściej pytają o dobre źródło błonnika rozpuszczalnego w wodzie, a ja z czystym sercem mogę polecić im Fiberistic.

  Alina z Warszawy