O MARCE

SKĄD SIĘ WZIĄŁ FIBERISTIC?

Powiedzenie mówi, że jedno jabłko dziennie uchroni Cię od chorób. Ile jednak jabłek tak naprawdę trzeba zjeść, aby przyswoić z nich wszystko, co najlepsze, w optymalnych ilościach?

Niezwykła skuteczność „Fiberistic”

wynika z tego, iż produkt składka w 100% z błonnika rozpuszczalnego, czyli pektyn, które mają zbawienny wpływ na zdrowie człowieka, regulują pracę układu pokarmowego i przeciwdziałając wielu schorzeniom, w tym cukrzycy, chorobom układu naczyniowego. Są także powszechnie stosowane w profilaktyce antynowotworowej.

Marka „Fiberistic” powstała po 11 latach badań, których ukoronowaniem jest nie tylko sam produkt, ale również patent, który chroni sposób, w jaki wyciskamy z soczystych jabłek to, co najlepsze. „Fiberistic” jest jednym w Polsce dostępnym koncentratem płynnych pektyn.

Nazwa

Fibersitic, czyli od angielskiego „fiber”, a więc 100% błonnika. Błonnik doskonale działa na układ pokarmowy, regulując jego pracę na każdym etapie, a także chroni nas przed chorobami cywilizacyjnymi.

Jabłko

Owoc, który kryje w sobie sekret zdrowia, czyli płynny błonnik, a więc pektyny, związek niezbędny do tego, aby czuć się zdrowo i w pełni sił.

Drzewo

50 kg jabłek zerwanych z pięknych, zdrowych jabłoni zamknęliśmy w jednej butelce Fibersiric.

Kolor

Czerwień to kolor życia i energii, którą da Ci Fibersitic, zbawiennie wpływają na cały Twój organizm.

Zadbaj o siebie i

OPINIE

  • Podwyższony cukier, cholesterol, a także uczucie ogólnego zmęczenia i ciężkości tworzyły mi od dawna. Wszystko tłumaczyłam intensywnym trybem życia i pracą, i w zasadzie pogodziłam się z faktem, że to cena, jaką przyjdzie mi płacić za pełen wyzwań tryb życia. Dzięki wprowadzeniu „Fiberistic” do mojej diety udało mi się nie tylko zadbać o swoje zdrowie, ale również pozbyć zbędnych kilogramów!

    Magda Mróz
  • Wiem od mojego lekarza, że w dojrzałym wieku profilaktyka jest niezwykle istotna – dlatego wzbogaciłam moją dietę w Fiberistic i jestem z niego w pełni zadowolona.

    Maria z Zamościa
  • Od kilku lat obserwuję sukcesywnie zwiększającą się świadomość zdrowych nawyków żywieniowych wśród moich Klientów – najchętniej kupująoni nie tylko produkty smaczne, ale także zdrowe i kompleksowo wpływające na ich kondycję psychofizyczną. Nie dziwi mnie więc to, że coraz częściej pytają o dobre źródło błonnika rozpuszczalnego w wodzie, a ja z czystym sercem mogę polecić im Fiberistic.

    Alina z Warszawy